Skaldjur upplagda med gröna detaljer i mitten

Vi på Asperö fisk

Roger Olsson
Ägare

roger@asperofisk.se
                                                 

Johan Olsson
VD

johan@asperofisk.se
Telefon: 031 - 38 38 100

Anders Svensson
Säljare

anders@asperofisk.se
Telefon: 031 - 38 38 102

Martin Svensson
Säljare

martin@asperofisk.se
Telefon: 031 - 38 38 101

Jenny Person
Ekonomi

jenny@asperofisk.se
Telefon: 031 - 38 38 104

Agnetha Lembäck
Ekonomi

agnetha@asperofisk.se
Telefon: 031 - 38 38 105

Vill du jobba med oss?

Kontakta oss så kollar vi över möjligheterna!

Kontakta oss